andrejsala.lv
Uz sākumu
Vēlos saņemt jaunumus
 
 
Attīstība Telpu noma Kultūra un Dzīvošana Par mums Karte
Pasākumu pārskatsObjektiMuzejiVideo
LV/EN/RU
Kultūra un Dzīvošana
10.01.2007.
Transportam atvērts agrāk slēgtais Andrejostas ielas posms

 

Andrejsalas iemītniekiem, kas raduši pārvietoties ar automašīnām, vairs nav jārēķinās ar garlaicīgu gaidīšanu pie aizvērtas dzelzceļa pārbrauktuves pie Tirdzniecības ostas ēkas salas ziemeļu daļā. Tagad visā garumā ir atvērta agrāk vidusdaļā slēgtā Andrejostas iela (kartē tā iezīmēta ar sarkanu krāsu), kas savieno Andrejsalas Dienvidu galu ar ziemeļiem. Tiesa gan, smagām automašīnām jaunatvērtajā ielas posmā braukt nav atļauts.

 

Dodoties no Dienvidu gala ziemeļu virzienā, jāpabrauc garām enkuram un stāvlaukumam ielas labajā pusē, jāturpina ceļš pāri dzelzceļa sliedēm, nogriežoties pa labi. Tālāk ceļš, kas patiesībā vairāk atgādina laukumu, starp vecāku noliktavas tipa ēku labajā pusē un angāru kreisajā pusē ved taisni līdz vecajai termoelektrocentrālei, kur krustojumā jāturpina braukt taisni pa asfaltēto ielu uz ziemeļiem, līdz sasniegsiet Eksporta ostu.

Mērojot ceļu no ziemeļiem uz Andrejsalas Dienvidu galu, jāšķērso dzelzceļš un jābrauc tam paralēli. Ceļš ved taisni līdz krustojumam pie bijušās termoelektrocentrāles, kur pamanīsiet zīmi, kas norāda virzienu uz elevatoru, kas atrodas pa labi; jāturpina braukt taisni pa laukumam līdzīgo ielu līdz nākamajām dzelzceļa sliedēm. Tās šķērsojuši, nogriezīsieties pa kreisi un nonāksiet pie stāvlaukuma un enkura ceļa kreisajā pusē.

 

 
 

« Atpakaļ   |   Uz augšu   |   Izdrukāt


© SIA „Jaunrīgas attīstības uzņēmums” 2006-2022