andrejsala.lv
Uz sākumu
Vēlos saņemt jaunumus
 
 
Attīstība Telpu noma Kultūra un Dzīvošana Par mums Karte
LV/EN/RU
Par mums
andrejsala.lv un SIA "Jaunrīgas attīstības uzņēmums"

Interneta vietne andrejsala.lv ir Andrejsalas attīstītājas SIA Jaunrīgas attīstības uzņēmums produkts, kas izveidots latviešu, krievu un angļu valodā, lai informētu sabiedrību par attīstības procesiem un kultūras un mākslas norisēm šajā Rīgas pilsētas centra daļā. Tāpat šajā vietnē atrodamas ziņas par Andrejsalas vēsturi un tās ievērojamākajiem objektiem, informācija par sabiedrisku pasākumu rīkošanai pieejamām telpām un platībām u.c.

 

Vietnē andrejsala.lv publicētie teksta, foto un videomateriāli (izņemot sadaļu Kalendārs un informāciju, kas pārpublicēta no citiem avotiem) ir Jaunrīgas attīstības uzņēmuma intelektuālais īpašums. Pārpublicējot teksta un vizuālo informāciju, atsauce uz vietni andrejsala.lv ir obligāta. Par sadaļā Kalendārs publicēto informāciju (piemēram, pasākumu norises laiku, saturu) atbild informācijas sniedzēji (attiecīgā pasākuma organizatori).

 

 

Šīs interneta vietnes īpašnieka un uzturētāja Jaunrīgas attīstības uzņēmuma darbības mērķis ir no ostas funkcijām atbrīvotajā teritorijā radīt daudzfunkcionālu un augstvērtīgu pilsētas apbūves teritoriju, kas kļūtu par papildinājumu Rīgas vēsturiskajam centram.

 

 

Kontaktinformācija

 

SIA Jaunrīgas attīstības uzņēmums

Andrejostas ielā 29 (4. stāvā)

Rīgā, LV-1045

Tālrunis: +371 67358980

E-pasts: [email protected]

 

Mājaslapas adiminstratora e-pasts: [email protected]

 

Attālums no Andrejsalas līdz citiem objektiem pilsētā
Andrejsalas plāns
Uz augšu   |   Izdrukāt


© SIA „Jaunrīgas attīstības uzņēmums” 2006-2022